Профілактика

Грибок нігтів

Захистити нігті від зараження грибковими інфекціями можливо, необхідно лише дотримуватися деяких принципів, схожих з основними заходами профілактики всіх шкірних мікозів.

Основне правило профілактики - не ходити босоніж в громадських місцях і в гостях; не користуватися чужим взуттям і навіть не приміряти його.

Особливу увагу потрібно звернути на гігієнічне приладдя: манікюрні ножиці, рушники. Ніколи не використовуйте чуже гігієнічне приладдя навіть якщо мова йде про членів вашої родини. У кожного члена сім'ї повинні бути власні рушники – одні для тіла, інші для ніг.

Відвідуючи басейни, приймаючи душ у готелі чи спортзалах, завжди носіть тільки власне взуття – краще таке, що добре переносить миття та обробку (виготовлене з гуми, пластику, полімерних смол), йдіть у своєму змінному взутті до самого краю басейну, не наступайте босоніж на дренажні канали.

Якщо у вас є схильність до грибкових інфекцій або ви належите до групи ризику, після повернення з басейну, сауни, лазні потрібно обробити стопи і нігті антисептичним розчином - якщо на шкіру потрапили хвороботворні грибки, під їх дією вони загинуть.

Для захисту нігтів від зараження грибком можна використовувати спеціальний лак Цикложен. Завдяки депо-плівці, яку Цикложен утворює на поверхні нігтя, він запобігає проникнення грибків в глибину нігтьової пластини та зараження здорових нігтів.

Профілактика

Застосування антисептика

Застосування антисептика

Використання індивідуальних манікюрних наборів

Використання індивідуальних манікюрних наборів

Не ходити босоніж в душових та роздягальнях

Не ходити босоніж в душових та роздягальнях
Профілактика
Цикложен

Цикложен - ідеальний вибір для профілактики оніхомікозу (грибка нігтів)

  • Діюча речовина циклопірокс глибоко проникає в ніготь і тривало працює в місці інфекції.
  • Завдяки м'якій кісточці лак наноситься легко, та зручна схема застосування робить лікування зручним.