Цикложен в практиці міколога


Цей розділ сайту містить інформацію, призначену виключно для фахівців охорони здоров'я (осіб, які мають спеціальну медичну освіту).

Інформація в розділі «Питання та відповіді фахівців» призначена виключно для фахівців охорони здоров'я в якості їх професійної підтримки, отримання іншої спеціалізованої інформації і може не збігатися з текстом етикетування дієтичної добавки, як і не є керівництвом для самостійної діагностики, використання або лікування.

У разі, якщо Ви не є фахівцем охорони здоров'я, але в порушення цих умов підписуєте дану угоду, компанія ТОВ «УА« ПРО-ФАРМА» не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що виникли в результаті самостійного використання інформації даного сайту. Ви робите це самостійно і усвідомлено, розуміючи, що: дієтична добавка не є лікарським засобом; дієтична добавка не є заміною повноцінного раціону харчування; перед застосуванням дієтичної добавки необхідно ознайомитися з текстом етикетування та проконсультуватися з лікарем.

Я підтверджую, що є фахівцем охорони здоров'я, ознайомився з текстом даної Правової угоди і підтверджую свою згоду з нею.

Не підтерджую